IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

O projekte ITnetwork

IT network logo

ITnetwork.sk je slovenská IT sociálna sieť so širokou komunitou aktívnych členov. Web je postavený na unikátnej technológii Simplex Social, ktorá funguje ako moderná sociálna sieť (múry, chát, správy, fotoalbumy ...) a znalostnej encyklopédie (verziovanie obsahu, role, stromovej sekcie ...).

S takmer miliónom zobrazených stránok mesačne učíme národ informačné technológie. Tisíce profesionálnych článkov združujeme do ucelených online kurzov, ktoré sú dostupné buď zadarmo alebo za najnižšie ceny na trhu. V kurzoch sa vytvárajú ako jednoduché aplikácie, tak reálne komerčné projekty, ktoré vás dokonale pripraví na zamestnanie v IT podnikoch. Desaťtisíce našich členov si udržujú svoje portfólia, učia sa, čítajú správy z IT sveta, pridávajú svoje práce, z ktorých sa ďalší učia, vypĺňajú znalostnej test, diskutujú vo fórach a zdieľa skúsenosti. Vedia, že ITnetwork je miesto, kde nájdu manuály a tutoriály pre problémy, ktoré zrovna rieši a tiež, že im tu vždy poradia skúsení programátori.

Okrem online výučby prevádzkujeme tiež obľúbenou prezenčnej výučbu v skupinách okolo 10 ľudí, kde vychovávame nové programátorov pre nenasýtený slovenský IT trh.

Čo sa týka programovania, zameriavame sa najmä na jazyky C # (+ ASP.NET), Java (+ Android), PHP (+ frameworky), HTML (+ CSS), JavaScript (+ jQuery), Python, Swift, Kotlin, SQL, C / C ++ a ďalšie. Ďalej prevádzkujeme nespočet ďalších služieb, ako prezenčné školenia, trh práce a ďalšie.

Neváhaj a pripoj sa k nám , je to zadarmo :)

Užívatelia ITnetworku zastávajú niekoľko rolí, prečítaj si o nás viac .

Na sieti platia nasledujúce zmluvné podmienky .

Kontakt

Na súkromnej otázky že vám niečo nefunguje vo vašich programoch a podobne nezodpovedáme, radi vám poradíme vo fóre. Neodpisujú na dopyt akejkoľvek reklamy, pre reklamu na sieti prosím navštívte článok Inzercia . NEMÁME ZÁUJEM O AKÉKOĽVEK TLAČOVÉ SPRÁVY, NEBUDEME O VÁS ZADARMO PÍSAŤ. Akékoľvek ponuky a tlačové správy budú vyhodnotené ako nevyžiadaná pošta a nahlásené príslušným autoritám. Určite tiež nepracujete zadarmo, radi Vás zviditeľníme pomocou platenej inzercie. Pre všetko ostatné, čo sa nedá riešiť verejne, je tu:

  • redakcia [zavináč] itnetwork [bodka] sk

Vydavateľ

David Čapka
Praha
ISSN 2464-6326

Spolupráca

Grafické podklady pre ďalšiu spoluprácu nájdete na Logá a bannery .

Redaktori

Aktivity