Předvánoční slevová akce PHP týden
Další šance dokončit svůj projekt a získat ceny v hodnotě 10.000 Kč! Pokračování úspěšné letní soutěže - ITnetwork winter
Využij předvánočních slev a získej od nás 20 % bodů navíc zdarma! Zároveň také probíhá PHP týden se slevou na e-learning až 80 %

Najväčší český C # .NET portál a kompletné on-line kurzy

Vitajte na najväčšom českom portáli on-line kurzov, tutoriálov a programov v C # .NET. Nájdete tu kompletný on-line seriály od jednoduchých kalkulačiek až po plne funkčný e-shopy. Kurzy vás dokonale pripraví na zamestnanie alebo podnikanie, plat C # .NET programátorov sa dnes pohybuje okolo 40.000 - 70.000 Sk / mesiac, podľa vašich schopností :) Ak z nejakého dôvodu preferujete Visual Basic pred C#, môžete zhliadnuť aj tunajšie VB.NET kurz .

Prezenčná výučba

E-learning kurzy C # .NET

Základné konštrukcie jazyka C #

Základné konštrukcie jazyka C #

Tutoriály v sekcii sa venujú vysvetlenie základných konštrukcií jazyka C # a frameworku .NET pre úplných začiatočníkov. Naučíte sa jednoduché konzolové aplikácie.
Sekcia
22
Objektovo orientované programovanie v C #

Objektovo orientované programovanie v C #

Tutoriály v sekcii sa venujú objektovo orientovaného programovania v C #. Od prvej objektovej aplikácie sa dostanete až k vyspelým štruktúram frameworku .NET.
Sekcia
35
Visual Basic (VB .NET)

Visual Basic (VB .NET)

Radšej VB ako C#? Potom navštívte naše kurzy tutoriálov venovaných tvorbe aplikácií vo Visual Basicu.
Sekcia
141


 

Aktivity (3)