Vydělávej až 160.000 Kč měsíčně! Akreditované rekvalifikační kurzy s garancí práce od 0 Kč. Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Príbehy absolventov

Rekvalifikovali sa a získali perspektívnejšiu prácu v IT, viacerí ešte pred ukončením kurzu. O ich ceste k programovaniu si prečítaj v autentických rozhovoroch.

Bývalý HR David - Vďaka rekvalifikácii môžem pracovať z domu

Davidovi rekvalifikácia na programátora pomohla splniť jeho dlhoročný sen o práci z domu. Dnes je tak konečne vo svojom zamestnaní spokojný.

17.5.2024 Nové

Nebojte sa požiadať o radu, odporúča bývalý predavač Ondra

Ondru už jeho práca dlhodobo nenapĺňala, a tak sa rozhodol rekvalifikovať na programátora. Našiel si prácu v IT a dnes je konečne šťastný.

17.5.2024 Nové

Jakubov príbeh – Z manažéra tvorcom webových stránok

Jakub si od rekvalifikácie sľuboval, že mu pomôže nájsť prácu, ktorá ho bude baviť a zároveň mu umožní tráviť čas s rodinou. Splnil sa mu jeho sen?

17.5.2024 Nové

Po 30 rokoch v IT sa Petr rozhodol naučiť programovať

Petr dlhé roky pracoval ako IT projektový manažér. Keď však jeho firma musela skončiť, rozhodol sa, že si rozšíri obzory a naučí sa programovať.

17.5.2024 Nové

Bývalý zástupca manažéra Vašek si rekvalifikáciou splnil sen

Vďaka rekvalifikácii si mohol Vašek splniť svoj sen o práci v IT. Čo by chcel vo svojej programátorskej kariére raz dosiahnuť?

17.5.2024 Nové

Absolvent Lukáš by ľutoval, keby sa nerekvalifikoval

Lukáša to do IT tiahlo už od detstva, nakoniec ale vyštudoval iný odbor. Po rokoch sa rozhodol túto chybu napraviť a rekvalifikoval sa na programátora.

17.5.2024 Nové

Kurz sa skvele vyníma v životopise, hovorí exstrojár Jiří

Prečo sa bývalý strojár Jiří rozhodol pre rekvalifikáciu na programátora? A ako mu toto jeho rozhodnutie zmenilo život? Zisti v článku.

17.5.2024 Nové

Zo stavby k tvorbe webov, Wieslaw si splnil svoj sen

Ako sa bývalý stavebný robotník Wieslaw dostal k vytváraniu webov? A ako mu v tom pomohla rekvalifikácia? Zisti v článku.

17.5.2024 Nové

Bývalý skladník Jiří chce byť čo najlepším programátorom

Jiřího práca programátora vždy lákala, po škole sa však venoval úplne inému odboru. Všetko zmenila až rekvalifikácia a teraz môže robiť to, čo ho baví.

17.5.2024 Nové

S programovaním som začal už v 14, hovorí absolvent Tomáš

Tomáš chcel od malička pracovať s počítačmi. Svoj sen si splnil vďaka rekvalifikačnému kurzu a teraz tak robí na pozícii junior programátora.

16.5.2024 Nové


 

Aktivity