Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C# .NET. Zároveň využij akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
C# week + discount 30

GIMI Pexeso

Gimi PEXESO je hra pre jedného, alebo dvoch hráčov. Variant pre 2 hráčov cťou pravidlá pre klasické PEXESO. Hráči sa striedajú v otáčaní kariet, a pri nájdení zhody pokračuje rovnaký hráč. Na konci sa spočíta počet uhádnutých dvojíc. Gimi PEXESO prichádza s variantom pre jedného hráča, ktorý hrá pre dosiahnutie čo najvyššieho počtu bodov. Body sa pripisujú za otočenie správne dvojice ak celkovému počtu bodov sa pripočíta zostávajúci čas, ktorý sa odpočítava od 600 po 1s. Nakoniec sa odpočíta celkový počet ťahov, ktorý bol potrebný na dokončenie hry. Hra neslúži len ku trénovanie pamäti, ale má aj vzdelávací charakter. Je to jednak v samotnej hre, kde sa u jednotlivých kariet zobrazuje ich opis, ale aj v samostatnej časti, kde si necháme ukázať všetkých 20 kariet a priraďujeme k nim správnej popisky. Môžete si tiež vytvoriť pexeso z vlastných obrázkov (postup je súčasťou nápovedy v hre).


Galéria


 

Stiahnuť

Stiahnutím nasledujúceho súboru súhlasíš s licenčnými podmienkami

Stiahnuté 735x (2.08 MB)

 

Článok pre vás napísal gimi
Avatar
Užívateľské hodnotenie:
Ešte nikto nehodnotil, buď prvý!
Aktivity

 

 

Komentáre

Robíme čo je v našich silách, aby bola tunajšia diskusia čo najkvalitnejšia. Preto do nej tiež môžu prispievať len registrovaní členovia. Pre zapojenie sa do diskusie sa zaloguj. Ak ešte nemáš účet, zaregistruj sa, je to zadarmo.

Zatiaľ nikto nevložil komentár - buď prvý!