Black Friday je tu! Využij jedinečnou příležitost a získej až 80 % znalostí navíc zdarma! Více zde
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
BF extended 2022

Často kladené otázky k prezenčným školeniam programovania

ITnetwork.cz ponúka najlacnejšie celodenné školenie programovania v SR. Kvôli obrovskej popularite revolučných školenie vznikol tento článok s často kladenými otázkami, aby uľavil našej emailovej komunikácii a nemuseli sme zvyšovať cenu kurzov najímaním asistentky. To by bola určite škoda pre obe strany:)

Ako funguje zľava pre privedenie kolegov?

Pred školením nám napíšte meno kolegami na email redakcie [zavináč] itnetwork [bodka] sk. Na mieste sa nám prosím pripomeňte, že ste prišli spolu. Kolegu treba tiež prihlásiť a to z jeho účtu.

Ako kurz kúpiť na faktúru na firmu?

Pokiaľ sa jedná iba o jednu osobu z vašej firmy a nevadí vám platiť cez platobnú bránu, zaregistrujete si buď firemný účet alebo si daná osoba vytvorí osobný účet a nastaví si v ňom fakturačné údaje na vašej firmu. Registrácia na školenie sa následne vykoná ako online platba v hodnote 500-700 Sk (záleží na konkrétnom školenia, samozrejme sa na školenie nezabudnite po zaplatení prihlásiť tlačidlom) a faktúra na túto platbu bude k dispozícii na www.itnetwork.cz/faktury. Na školenie sa následne doplatí zvyšok sumy v hotovosti danému lektorovi, ktorý pošle faktúru emailom. Obe faktúry budú na firmu, ktorú si uvediete v nastavení účtu.

Ak vašej firme z nejakého dôvodu vadí platiť cez platobnú bránu a máte iba jednu osobu na školenie, požiadajte ju, aby sa registrovala, vyplnila fakturačné údaje a vykonala dve vyššie spomínané platby zo svojich prostriedkov. Osoba vám následne odovzdá účtovné doklady na vašej firmu a vy jej výdavky spätne preplatíte.

Ak chcete nakúpiť všetko na jednu faktúru a jednu platbu a máte viac osôb na školenie, môžete nás individuálne kontaktovať na redakcie [zavináč] itnetwork [bodka] sk. Pretože chceme udržať najnižšie ceny IT školení v SR, nemôžeme manuálne fakturovať pre menej ako 2 osoby. V prípade jednej osoby si prosím vyberte jednu z možností platby vyššie.

Kde kurzy sú, koľko stojí a pod?

Naozaj sa nás aj na toto občas pýtate. U každého kurzu je zoznam vypísaných termínov, stačí si ho prečítať. Zoznam kurzov nájdete na www.itnetwork.cz/akce. Kurzy organizujeme tak, ako sú vypísané. Nový termín je vždy otvorený asi 1-2 hodiny po skončení predchádzajúceho termíne. Pokiaľ máte záujem o iný termín a máte dostatok ľudí (napr. 10), môžete nás kontaktovať.

Nemôžem sa zúčastniť, vrátite mi peniaze?

Áno, aktuálne pravidlá vracania peňazí sú opísané v bode č. 5 našich obchodných podmienok.

Nevmáčknete nás ešte na plný termín?

Kapacita termínov je obmedzená z dôvodu udržania vysokej kvality výučby a tiež samozrejme vzhľadom k fyzickému priestoru v učebni. Ak je termín plný, prihláste sa prosím na termín nasledujúcej.

Kde zaparkujem?

Keďže sa školenie organizuje v centre Prahy (v bezprostrednej blízkosti stanice metra IP Pavlova), je parkovanie pomerne problematické. Ak sa chcete vyhnúť plateniu niekoľkých stoviek Sk za parkovné, možno zaparkovať v obchodných centrách, ktoré majú parkovanie zadarmo, a na miesto doraziť metrom. Ponúka sa napr. OC Krakov, z ktorého možno dôjsť autobusom za niekoľko málo minút na metro Kobylisy a následne na stanicu IPPavlova. Cesta trvá asi 30 minút, nezabudnite si kúpiť SMS cestovný lístok:)


 

Aktivity