Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se JavaScriptu. Zároveň využij akce až 30 % zdarma při nákupu kreditů. Více informací:
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Ako začať programovať v C # .NET - Online workshop

Vyskúšaj si bez akýchkoľvek predchádzajúcich znalostí, ako sa programuje a či máš na to pracovať v najperspektívnejším odbore súčasnosti - IT! Ondra Michálek tí vo workshope ukáže, ako vytvoriť jednoduchú textovú hru v C# .NET na tému Indiana Jones a môžeš si to s ním vyskúšať tiež!

Termín

  • 2. februára 2021, 18-19 hodín

Čo budeš potrebovať?

  • Počítač s mikrofónom a prístupom na internet
  • Buďto si nainštaluj Visual Studio podľa pasáže Inštalácia v lekcii Visual Studio a prvý konzolová aplikácie v C# .NET, prípadne môžeš až na workshope použiť webovú konzolu, ktorá sa inštalovať nemusí.
Inštrukcie na pripojenie na workshop - V daný deň a hodinu otvor pomocou tlačidla vyššie v prehliadači termín, vyplň svoje meno a klikni na tlačidlo "Požiadať o vstup". Môžeš byť prehliadačom požiadaný pre povolenie mikrofónu / webkamery, čo potvrď.

Buď prosím dochvíľni, pre udržanie kvality workshopu prestaneme púšťať nové poslucháčov po prvých 10 minútach.


 

Aktivity