IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

E-learning - Java tester

tester Java
Kompletné e-learning kurz s praktickými príkladmi a online certifikáciou, ktorý ťa perfektne pripraví na IT zamestnanie na pozíciu Java testera.

Čo budeš robiť ako Java Tester?

Náplňou práce Java testera je testovanie významného produktu firmy podľa testovacej dokumentácie, tvorba testovacej stratégie, postupov, návrh testov, scenárov a následná implementácia automatizovaných testov. Chceš ovládnuť tie najpopulárnejšie technológie súčasnosti? Potom je táto pozícia presne pre teba.

Kurzy na technológie pre túto profesiu sú zoradené tak, aby na seba nadväzovali, zľava doprava, zhora nadol.

Čo sa v kurzoch naučíš?

Budeš rozumieť základným konštrukciám jazyka, vedieť tvoriť testovacie scenáre a automatizované testy v Selenia a nastúpiť na pozíciu testery. Moderné kurzy nabité interaktívnymi príklady tí dajú solídne základy, na ktoré sa môžeš pri ceste za senior platom až €6 270 spoľahnúť.

Avatar
Strukturu kurzů připravil David Čápka, který je zakladatelem ITnetwork a programování se profesionálně věnuje 13 let. Má rád Nirvanu, sushi a svobodu podnikání.
David se informační technologie naučil na Unicorn University - prestižní soukromé vysoké škole IT a ekonomie.
Unicorn University

 

Aktivity