IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

E-learning - Senior programátor Java

Senior programátor
Java
Kompletné e-learning kurz s praktickými príkladmi a online certifikáciou, ktorý ťa perfektne pripraví na IT zamestnania na pozícii senior programátora Java.

Čo budeš robiť ako Java Senior programátor?

Náplňou práce Java senior programátora je pokročilá tvorba webových aplikácií vrátane rozsiahlych podnikových systémov. Chceš prehĺbiť svoje znalosti najpopulárnejších technológií súčasnosti? Potom je táto pozícia presne pre teba.

Kurzy na technológie pre túto profesiu sú zoradené tak, aby na seba nadväzovali, zľava doprava, zhora nadol.

Sekcia predpokladá znalosť

Čo sa v kurzoch naučíš?

Budeš vedieť tvoriť plne funkčný e-commerce aplikácie a nastúpiť do zamestnania na pozíciu Java Senior programátora. Moderné kurzy nabité interaktívnymi príklady posilní tvoje základy a vďaka tomu môžeš získať plat až 160.000 Sk.

Avatar
Strukturu kurzů připravil David Čápka, který je zakladatelem ITnetwork a programování se profesionálně věnuje 13 let. Má rád Nirvanu, sushi a svobodu podnikání.
David se informační technologie naučil na Unicorn University - prestižní soukromé vysoké škole IT a ekonomie.
Unicorn University

 

Aktivity