IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

E-learning - Projektový manažér Python

projektový manažér
Python
Kompletné e-learning kurz s praktickými príkladmi a online certifikáciou, ktorý ťa perfektne pripraví na IT zamestnanie na pozíciu Projektového manažéra!

Čo budeš robiť ako Python Projektový manažér?

Náplňou práce Python projektového manažéra je návrh schémy a obsadenie realizačného tímu pre konkrétne projekty, ktoré následne spravuje. Mimo to je však za projekt tiež priamo zodpovedný, a musí teda dobre ovládať technológiu, v ktorej je vyvíjaný. Chceš ovládnuť tie najpopulárnejšie technológie súčasnosti? Potom je táto pozícia presne pre teba.

Čo sa v kurzoch naučíš?

Budeš vedieť základy a objektovo-orientované programovanie vo vybranej technológii a takisto ovládneš napríklad UML, Best practices alebo metodiky pre vývoj SW. Moderné kurzy nabité interaktívnymi príklady tí dajú solídne základy, na ktoré sa môžeš pri ceste za platom až €3 862 spoľahnúť.

Avatar
Strukturu kurzů připravil David Čápka, který je zakladatelem ITnetwork a programování se profesionálně věnuje 13 let. Má rád Nirvanu, sushi a svobodu podnikání.
David se informační technologie naučil na Unicorn University - prestižní soukromé vysoké škole IT a ekonomie.
Unicorn University

 

Aktivity