Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se JavaScriptu. Zároveň využij akce až 30 % zdarma při nákupu kreditů. Více informací:
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

E-learning - Junior programátor Python

Junior programátor
Python
Kompletné e-learning kurz s praktickými príkladmi a online certifikáciou, ktorý ťa perfektne pripraví na IT zamestnania na pozícii junior programátora Python

Kurz je vhodný aj pre úplných začiatočníkov a je bez obmedzenia veku.

Čo budeš robiť ako Python Junior programátor?

Náplňou práce Python junior programátora je vývoj projektov od obchodnej logiky webových služieb až po umelú inteligenciu. Chceš ovládnuť tie najpopulárnejšie technológie súčasnosti? Potom je táto pozícia presne pre teba.

Kurzy na technológie pre túto profesiu sú zoradené tak, aby na seba nadväzovali, zľava doprava, zhora nadol.

Čo sa v kurzoch naučíš?

Budeš vedieť tvoriť plne funkčný e-commerce aplikácie a nastúpiť do zamestnania na pozícii Python Junior programátora. Moderné kurzy nabité interaktívnymi príklady tí dajú solídne základy, na ktoré sa môžeš pri ceste za senior platom až 160.000 Sk spoľahnúť.

Avatar
Strukturu kurzů připravil David Čápka, který je zakladatelem ITnetwork a programování se profesionálně věnuje 13 let. Má rád Nirvanu, sushi a svobodu podnikání.
David se informační technologie naučil na Unicorn University - prestižní soukromé vysoké škole IT a ekonomie.
Unicorn University

 

Aktivity