Slevový týden - Březen C# týden
Využij náš slevový týden a získej až 30 % bodů navíc zdarma! Zároveň také probíhá C# týden se slevou na e-learning až 80 %
Hledáme fulltime programátora do ITnetwork týmu -100% homeoffice, 100% časově flexibilní #bezdeadlinu Mám zájem!

Učebná pomôcka na OOP v PHP - Ťahák

V predchádzajúcom cvičení Riešené úlohy k 24.-26. lekciu OOP v PHP sme si precvičili získané skúsenosti z predchádzajúcich lekcií.

Stále si nemôžete zapamätať najdôležitejšie pojmy a strácate sa vo vašich zápiskoch? V spolupráci s našimi lektormi prezenčných školení sme pre vás vytvorili vypilovaný ťahák, ktorý sa zmestí na 1 obojstrannú A4. Práve toto množstvo informácií sa nám v praxi ukázalo ako ideálna pre udržanie pojmov jedného tematického okruhu v hlave. Pomôže vám uložiť si tú **najdôležitejšie syntax objektovo or


 

...koniec náhľadu článku...

Prémiový článok

Prémiový článok

Na itnetwork.sk sa nachádza najväčšia a najucelenejšia slovenská databáza s výučbovými článkami, ktorej cieľom je umožniť kvalitné vzdelanie v oblasti IT úplne každému. Mesačne zobrazíme okolo milióna článkov a dostaneme desiatky ďakovných emailov, kde nás informujete, že sme vám pomohli k lepšiemu zamestnaniu alebo vzdelaniu.

Hoci sa snažíme držať väčšinu obsahu úplne zadarmo, udržiavať sieť v prevádzke a aktuálnu stojí obrovské úsilie. Preto je nejaký obsah, ako cvičenia alebo odbornejšie články, prístupný len za body. Nebojte sa, nestojí to skoro nič :)

Popis článku

Požadovaný článok má nasledujúci obsah:

Vypilovaný ťahák na jednu obojstrannú A4. Zapamätajte si ľahko najdôležitejšie syntax objektovo orientovaného programovania v PHP.

Obmedzená ponuka: Nauč sa všetko a ušetri

Kúpiť články a funkcie postupne a po jednom 270 bodov
Kúpiť celý kurz so všetkými článkami a funkciami za exkluzívnu cenu 230 bodov
Na svojom účte máš aktuálne 0 bodov
Kúpou tohoto výhodného balíčku získaš prístup ku všetkým 35 článkom s kontrolou a certifikáciou a ešte naviac ušetríš 101 Kč. Ponuka je obmedzená len pre prvé články z kurzu a obsahuje exkluzívnu zľavu 15%.
230 bodov získaš za pridanie svojho článku na sieť alebo za 674 Kč 573 Kč

Pozor, pokiaľ si kúpiš len tento článok, stratíš nárok na špeciálnu zľavu 15% na balíček všetkých článkov.

Pre prístup k článku potrebuješ 12 bodov
Na svojom účte máš aktuálne 0 bodov
12 bodov získaš za pridanie svojho článku na sieť alebo za 30 Kč

Kúpou článku k nemu získaš neobmedzený prístup a to nastálo. Posunieš svoje vedomosti zas kúsok dopredu a zároveň nám pomôžeš udržiavať celý projekt pri živote a pomáhať vám tak k lepšej budúcnosti.

Obsah článku spadá pod licenciu Premium, kúpou článku súhlasíš so zmluvnými podmienkami.

Body získaš, keď podporíš našu sieť. To môžeš urobiť buď zaslaním symbolickej sumy na podporu prevádzky alebo pridaním obsahu na sieť.

Dobiť body môžeš okamžite napr .:

Kartou SMS Prevodom
Kartou SMS Prevodom

 

Článok pre vás napísal David Čápka
Avatar
Autor pracuje jako softwarový architekt a pedagog na projektu ITnetwork.cz (a jeho zahraničních verzích). Velmi si váží svobody podnikání v naší zemi a věří, že když se člověk neštítí práce, tak dokáže úplně cokoli.
Unicorn College Autor sa informačné technológie naučil na Unicorn College - prestížnej súkromnej vysokej škole IT a ekonómie.
Predchádzajúci článok
Riešené úlohy k 24.-26. lekciu OOP v PHP
Všetky články v sekcii
Objektovo orientované programovanie (OOP) v PHP
Aktivity (1)