C# týden Slevový týden - Březen
Využij náš slevový týden a získej až 30 % bodů navíc zdarma! Zároveň také probíhá C# týden se slevou na e-learning až 80 %
Hledáme fulltime programátora do ITnetwork týmu -100% homeoffice, 100% časově flexibilní #bezdeadlinu Mám zájem!

11. diel - E-shop v PHP - Úprava pohľadov

V minulej lekcii o tvorbe profesionálneho e-shopu v PHP, E-shop v PHP - Rozšírenie CoreModule , sme začali aktualizáciu CoreModule frameworku. V dnešnom dieli vykonáme potrebné zmeny v pohľadoch a framework tiež prevedieme na Bootstrap. Tým ho definitívne dokončíme a ďalej sa budeme venovať už len eshopovému modulu. Kompletná univerzálna MVC framework je k stiahnutiu v prílohe.

Pohľady


 

...koniec náhľadu článku...

Prémiový článok

Prémiový článok

Na itnetwork.sk sa nachádza najväčšia a najucelenejšia slovenská databáza s výučbovými článkami, ktorej cieľom je umožniť kvalitné vzdelanie v oblasti IT úplne každému. Mesačne zobrazíme okolo milióna článkov a dostaneme desiatky ďakovných emailov, kde nás informujete, že sme vám pomohli k lepšiemu zamestnaniu alebo vzdelaniu.

Hoci sa snažíme držať väčšinu obsahu úplne zadarmo, udržiavať sieť v prevádzke a aktuálnu stojí obrovské úsilie. Preto je nejaký obsah, ako cvičenia alebo odbornejšie články, prístupný len za body. Nebojte sa, nestojí to skoro nič :)

Popis článku

Požadovaný článok má nasledujúci obsah:

V tutoriále upravíme pohľady frameworku tak, aby korešpondovali so zmenami v riadiacej a prevedieme ich na Bootstrap. Framework definitívne dokončíme.

Obmedzená ponuka: Nauč sa všetko a ušetri

Kúpiť články a funkcie postupne a po jednom 1226 bodov
Kúpiť celý kurz so všetkými článkami a funkciami za exkluzívnu cenu 1042 bodov
Na svojom účte máš aktuálne 0 bodov
Kúpou tohoto výhodného balíčku získaš prístup ku všetkým 50 článkom s kontrolou a certifikáciou a ešte naviac ušetríš 459 Kč. Ponuka je obmedzená len pre prvé články z kurzu a obsahuje exkluzívnu zľavu 15%.
1042 bodov získaš za pridanie svojho článku na sieť alebo za 3 056 Kč 2 598 Kč

Pozor, pokiaľ si kúpiš len tento článok, stratíš nárok na špeciálnu zľavu 15% na balíček všetkých článkov.

Pre prístup k článku potrebuješ 18 bodov
Na svojom účte máš aktuálne 0 bodov
18 bodov získaš za pridanie svojho článku na sieť alebo za 45 Kč

Pred kúpou tohto článku je potrebné kúpiť predchádzajúci diel

Kúpou článku k nemu získaš neobmedzený prístup a to nastálo. Posunieš svoje vedomosti zas kúsok dopredu a zároveň nám pomôžeš udržiavať celý projekt pri živote a pomáhať vám tak k lepšej budúcnosti.

Obsah článku spadá pod licenciu Premium II, kúpou článku súhlasíš so zmluvnými podmienkami.

Body získaš, keď podporíš našu sieť. To môžeš urobiť buď zaslaním symbolickej sumy na podporu prevádzky alebo pridaním obsahu na sieť.

Dobiť body môžeš okamžite napr .:

Kartou SMS Prevodom
Kartou SMS Prevodom

 

Článok pre vás napísal David Čápka
Avatar
Autor pracuje jako softwarový architekt a pedagog na projektu ITnetwork.cz (a jeho zahraničních verzích). Velmi si váží svobody podnikání v naší zemi a věří, že když se člověk neštítí práce, tak dokáže úplně cokoli.
Unicorn College Autor sa informačné technológie naučil na Unicorn College - prestížnej súkromnej vysokej škole IT a ekonómie.
Predchádzajúci článok
E-shop v PHP - Rozšírenie CoreModule
Všetky články v sekcii
Kompletné e-shop v PHP (Majstrovstvá MVC)
Miniatúra
Nasledujúci článok
E-shop v PHP - Databáza produktov
Aktivity (1)