Vydělávej až 160.000 Kč měsíčně! Akreditované rekvalifikační kurzy s garancí práce od 0 Kč. Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Základy React - Online kurz

On-line kurz populárnej JavaScriptovej knižnice React, ktorá umožňuje jednoduchú tvorbu aplikácií s hrubým klientom.

Vieš už JavaScript a chceš sa naučiť pracovať s knižnicou React, vďaka ktorej sa môžeš dostať k skutočne rozprávkovému platu? Tak sa pusť do tohto online kurzu a nauč sa všetko potrebné!

16 lekcií

6 samostatných úloh

1 vedomostných testov

Certifikát absolventa

Čo ťa kurz React naučí?

Online kurz Základy Reactu ti predstavia populárnu JavaScriptovú knižnicu, ktorú vyvinula spoločnosť Facebook. Znalosť Reactu je dnes na trhu práce veľmi žiadaná a cenená. React sa teda určite oplatí naučiť!

Spočiatku môže React pôsobiť trochu mätúcim dojmom, ale neboj, všetko sa čoskoro naučíš. Krok za krokom si ukážeme, ako je vlastne React knižnica postavená, ako napísať jednoduchú aplikáciu, čo sú to komponenty a ako s nimi pracovať, čo si skúsiš na príklade jednoduchej React kalkulačky.

Poriadna sranda (a tiež drina) začne až s projektom Databázový klient v React, ktorý je už rozsiahlejší a tiež oveľa náročnejší ako kalkulačka. Naučia ťa však všetko potrebné. Projekt si v pokoji pripravíme, potom sprevádzkováme komunikáciu s API, vytvoríme navigáciu a prehľad záznamov, pripravíme si dáta a zdieľané konštanty, naprogramujeme parametre odkazu, detail záznamu, univerzálne formulárové vstupy a nakoniec formulárový komponent pre film aj pre osobnosti. Pridáme samozrejme vytváranie, upravovanie a mazanie položiek, ako aj komponenty pre filtrovanie.

Lekcie

Cena: 375 kreditov

Začít kurz zadarmo Kúpou PRO verzie kurzu získaš trvalý prístup k lekciím a cvičením označeným štítkom PRO a tiež možnosť absolvovať testy.


 

Aktivity