BLACK FRIDAY! Slevy až 80 % jsou všude. Tak je nepropásni a přejdi do rostoucího IT oboru!

Riešené úlohy k 6.-12. lekciu OOP v JavaScripte

V minulej lekcii, Ajaxu v JavaScripte - Prehliadač pokemonov , sme pomocou AJAX vytvorili jednoduchý prehliadač pokemonov.

Nasledujúce 3 cvičenie vám pomôžu precvičiť znalosti objektovo orientovaného programovania v JavaScripte z minulých lekcií. Vo vlastnom záujme sa je pokúste vyriešiť sami. Pod článkom máte pre kontrolu riešenie k stiahnutiu. Ale pozor, akonáhle sa na neho pozriete bez vyriešenia príkladov, stráca pre vás cvičenie zmysel a nič sa nenaučíte:)

Ak si naozaj nebudete vedieť rady, pozrite sa radšej znova do minulých tutoriálov a pokúste sa na to prísť.

Jednoduchý príklad

Vytvorte jednoduchý autobazár, ktorý bude vedieť


 

...koniec náhľadu článku...

Prémiový článok

Prémiový článok

Na itnetwork.sk sa nachádza najväčšia a najucelenejšia slovenská databáza s výučbovými článkami, ktorej cieľom je umožniť kvalitné vzdelanie v oblasti IT úplne každému. Mesačne zobrazíme okolo milióna článkov a dostaneme desiatky ďakovných emailov, kde nás informujete, že sme vám pomohli k lepšiemu zamestnaniu alebo vzdelaniu.

Hoci sa snažíme držať väčšinu obsahu úplne zadarmo, udržiavať sieť v prevádzke a aktuálnu stojí obrovské úsilie. Preto je nejaký obsah, ako cvičenia alebo odbornejšie články, prístupný len za body. Nebojte sa, nestojí to skoro nič :)

Popis článku

Požadovaný článok má nasledujúci obsah:

Riešené objektové programátorské úlohy v JavaScripte na zapuzdrenie, JSON, localStorage a sort (). Úlohy sú radené podľa obtiažnosti s riešením k stiahnutiu.

Obmedzená ponuka: Nauč sa všetko a ušetri

Kúpiť lekcie a funkcie postupne a po jednom 232 bodov
Kúpiť všetky aktuálne dostupné lekcie s funkciou odovzdávanie úloh za exkluzívnu cenu 174 bodov
Na svojom účte máš aktuálne 0 bodov
Kúpou tohoto výhodného balíčku získaš prístup ku všetkým 46 lekciím s kontrolou a certifikáciou a ešte naviac ušetríš 145 Kč. Ponuka je časovo obmedzená a platí pro všetky lekcie v kurze. Nakúp teraz a získaj limitovanou 25% zľavu.
174 bodov získaš za pridanie svojho článku na sieť alebo za 579 Kč 434 Kč
Pre prístup k článku potrebuješ 10 bodov
Na svojom účte máš aktuálne 0 bodov
10 bodov získaš za pridanie svojho článku na sieť alebo za 25 Kč

Kúpou článku k nemu získaš neobmedzený prístup a to nastálo. Posunieš svoje vedomosti zas kúsok dopredu a zároveň nám pomôžeš udržiavať celý projekt pri živote a pomáhať vám tak k lepšej budúcnosti.

Obsah článku spadá pod licenciu Premium, kúpou článku súhlasíš so zmluvnými podmienkami.

Body získaš, keď podporíš našu sieť. To môžeš urobiť buď zaslaním symbolickej sumy na podporu prevádzky alebo pridaním obsahu na sieť.

Dobiť body môžeš okamžite napr .:

Kartou SMS Prevodom
Kartou SMS Prevodom
Článok pre vás napísal Roman
Avatar
Aktivity (1)