Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Pythonu. Zároveň využij akce až 80 % zdarma při nákupu kreditů. Více informací:
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

E-learning - Databázový analytik MySQL a MariaDB

databázový analytik
MySQL a MariaDB
Kompletné e-learning kurz s praktickými príkladmi a online certifikáciou, ktorý ťa perfektne pripraví na IT zamestnania na pozícii databázového analytika!

Čo budeš robiť ako MySQL a MariaDB Databázový analytik?

Náplňou práce MySQL a MariaDB databázového analytika je spravovanie databázových systémov, zaistenie bezpečnosti a prípadný vývoj čiastkových modulov aplikácie. Chceš ovládnuť tie najpopulárnejšie technológie súčasnosti? Potom je táto pozícia presne pre teba.

Čo sa v kurzoch naučíš?

Budeš vedieť pracovať s konkrétnym typom databázy a nastúpiť do zamestnania na pozíciu MySQL a MariaDB Databázový analytika. Moderné kurzy nabité interaktívnymi príklady tí dajú solídne základy, na ktoré sa môžeš pri ceste za senior platom až €6 270 spoľahnúť.

Avatar
Strukturu kurzů připravil David Čápka, který je zakladatelem ITnetwork a programování se profesionálně věnuje 13 let. Má rád Nirvanu, sushi a svobodu podnikání.
David se informační technologie naučil na Unicorn University - prestižní soukromé vysoké škole IT a ekonomie.
Unicorn University

 

Aktivity