Riešené úlohy k 7.-8. lekciu Základov ovládania PC Nové
V minulej lekcii, Použitie internetových prehliadačov , sme sa naučili, ako používať internetové prehliadače, ako otvárať webové stránky, pracovať s kartami a záložkami a ako si nastaviť domovskú stránku.
Nasledujúce 3 cvičenia vám pomôžu precvičiť znalosti z kurzu Základné ovládanie PC z minulých lekcií. Vo vlastnom záujme sa ich pokúste vyriešiť sami. Pod článkom máte na kontrolu riešenie na stiahnutie. Ale pozor, akonáhle sa naň pozriete bez vyriešenia príkladov, stráca pre vás cvičenie zmysel a nič sa nenaučíte:)
Ak si naozaj nebudete vedieť rady, pozrite sa radšej znova do minulého tutoriálu a pokúste sa na to prísť.
Jednoduchý príklad
Otvorte ponuku Štart kliknutím na jej ikonu alebo stlačením
klávesu Windows a pozrite sa, kde sa nachádza vyhľadávacie pole a
zoznam aplikácií. Do poľa začnite písať slovo Kalkulačka a
otvorte túto aplikáciu.
...koniec náhľadu článku...
Pokračuj ďalej
Došiel si až sem a to je super! Veríme, že ti prvé lekcie ukázali niečo nového a užitočného.
Chceš v kurze pokračovať? Prejdi do prémiové sekcie.
Kúpiť tento kurz
Obsah článku spadá pod licenciu Premium, kúpou článku súhlasíš so zmluvnými podmienkami.
- Neobmedzený a trvalý prístup k jednotlivým lekciím.
- Kvalitné znalosti v oblasti IT.
- Zručnosti, ktoré ti pomôžu získať vysnívanú a dobre platenú prácu.
Popis článku
Požadovaný článok má nasledujúci obsah:
Riešené úlohy kurzu Základné ovládanie PC na tému práce so systémom. Úlohy sú zoradené podľa obtiažnosti s riešením na stiahnutie.
Kredity získaš, keď podporíš našu sieť. To môžeš urobiť buď zaslaním symbolickej sumy na podporu prevádzky alebo pridaním obsahu na sieť.