Aktuálně: Postihly zákazy tvou profesi? Poptávka po ajťácích prudce roste, využij slevové akce 80% výuky zdarma!
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Pythonu

The Craftsman

Druhý člen tímu - D0ll0k

Tento výukový obsah pomáhajú rozvíjať nasledujúce firmy, ktoré možno hľadajú práve teba!

Začínate s tromi predmety. Kombinovaním dvojíc predmetov ich postupne môžete odomknúť až 43:) Blbosti na pár minút, ktorou vás, dúfame, zabavíme. Vaša úloha je prostý - vyšplhať sa stromom predmetov (a defacto príbehu) až k poslednému, záverečnému predmetu. spoznáte ho: D

Hra je v Angličtine aj Češtine.

Hodnotenie poroty

porotca bodov hodnotenie

David Jančík
6 Páči sa mi nápad, akurát by to chcelo možno trošku oživiť. Keď sa človek po chvíľke v rámci tvorby kombinácií sekne, tak dôjde k tomu, že sa ich začne snažiť tvoriť naozaj čisto náhodne. Preto by som do hry vložil napríklad niečo ako hint, ktoré by hráča po chvíľke navádzal k tomu, čo s čím použiť.

Tomáš Bitter
6 Páči sa mi grafické spracovanie a nápad hry, ktorej pointou je kombinácia rôznych predmetov. Bohužiaľ však pre mňa postráda akýkoľvek hlbší zmysel a kombinácie neskôr postrádajú kreativitu. Ku koncu už došlo aj k tomu, že som kombinácia skúšal čisto iba náhodne.

michal Čapka
6 Pekne graficky spracovaná hra s pekným nápadom. Páčili sa mi aj interné vtipy s kameňom:) . Bohužiaľ sa aj pre mňa hra po chvíľke hrania stala stereotypné a vytvoriť nové predmety mi robilo väčší a väčší problém. Neviem, či sa v rámci dosiahnutia všetkých 43 predmetov musia skombinovať naozaj všetky predmety (ako aj základná voda, zem, oheň), ale možno by aj mohlo pomôcť, keby potom predmety, ktoré už neskôr nemajú žiadne využitie, jednoducho z inventára mizli, aby potom hráča zbytočne neklame.

Galéria


 

Stiahnuť

Stiahnutím nasledujúceho súboru súhlasíš s licenčnými podmienkami

Stiahnuté 15x (18.87 MB)
Aplikácia je vrátane zdrojových kódov v jazyku C# .NET

 

Všetky články v sekcii
Programovanie hier v Unity3D v C # .NET
Článok pre vás napísal krepsy3
Avatar
Ako sa ti páči článok?
Ešte nikto nehodnotil, buď prvý!
Autor se učí programovat zde na itnetworku, zatím zejména jazyk C#. Znalosti chce mít ucelené, proto při vývoji aplikací studuje potřebné funkce do hloubky. Vyzná se v programování ve hrách, jako je Minecraft či Ricochet.
Aktivity (1)

 

 

Komentáre

Robíme čo je v našich silách, aby bola tunajšia diskusia čo najkvalitnejšia. Preto do nej tiež môžu prispievať len registrovaní členovia. Pre zapojenie sa do diskusie sa zaloguj. Ak ešte nemáš účet, zaregistruj sa, je to zadarmo.

Zatiaľ nikto nevložil komentár - buď prvý!