Vydělávej až 160.000 Kč měsíčně! Akreditované rekvalifikační kurzy s garancí práce od 0 Kč. Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Základy umelej inteligencie - Online kurz Nové

Chceš preniknúť do fascinujúceho sveta umelej inteligencie a zistiť, ako môže ovplyvniť tvoj život a prácu ? Potom absolvuj náš kurz Základy umelej inteligencie, ktorý je dostupný exkluzívne iba pre našich študentov !

Ešte nie si naším študentom? Rekvalifikuj sa v našom akreditovanom kurze pre junior programátorov WWW aplikácií. Nauč sa pracovať s modernými nástrojmi budúcnosti a vyberaj si z nekonečného množstva pracovných ponúk. Nikdy nie je neskoro začať:

7 interaktívnych lekcií

1 vedomostných testov

Certifikát absolventa

Čo sa v kurze naučíš?

Náš kurz ťa prevedie základnými konceptmi a princípmi umelej inteligencie, ponúkne praktické príklady a ukáže ti, ako AI využiť v rôznych oblastiach.

Kurzy ti poskytnú nielen teoretické znalosti, ale aj praktické zručnosti prostredníctvom konkrétnych ukážok a cvičení. Po absolvovaní kurzu budeš mať pevné základy v oblasti AI a budeš pripravený využívať AI technológie vo svojej práci a každodennom živote.

Na konci kurzu ťa čaká záverečný kvíz (po absolvovaní ktorého obdržíš certifikát), kde si môžeš otestovať svoje novo získané znalosti.

Online tutoriály umelej inteligencie


 

Aktivity