BLACK FRIDAY! Slevy až 80 % jsou všude. Tak je nepropásni a přejdi do rostoucího IT oboru!

7. diel - Tvorba firemných identít - Vizitka

V predchádzajúcom článku, Tvorba firemných identít v Adobe Illustrator - Logo , sme sa zaoberali prvotnej firemné identitou - logom spoločnosti. Povedali sme si trochu tej teórie, prečo je firemné logo dôležité a jedinečné a skúsili si niektoré vyrobiť.

Spoločne sa dnes pustíme do ďalšej tvorby firemnej identity. Jednou z veľa používaných aj v dnešnej dobe sú vizitky. Vizitky samozrejme môžeme mať aj v el. podobe, hovoríme tu ale samozrejme o tých papierových, ktoré máme väčšinou v peňaženkách, prípadne na pracovných stoloch hŕbu. Naučíme sa, ako si vytvoriť vlastný peknú vizitku za pomocou Adobe Illustratoru. Ukážeme si, ako sa dá vytvoriť vizitka na šírku i výšku, aby to vyzeralo k svetu.

Akú vizitku budeme vytvárať

Samozrejme existuje veľa variantov, aj tie varianty s netradičnými tvarmi v podobe nejakých symbolov. Ja sám moc zástancom neobvyklých tvarov nie som, pretože sa také vizitky môžu rýchlo zohýbat, poničiť atď. Preto si vytvoríme klasickú formu (ak budete mať záujem, môžem neskôr pripojiť aj netradičné tvary). Formát bude štandardnej veľkosti 90 x 50 mm sa spadávkou 2,5 mm a safe zónou 2,5 mm. Ak neviete, čo tieto pojmy znamenajú, nižšie si je samozrejme vysvetlíme. Môžeme použiť samozrejme aj európsky formát 85 x 54 mm, mne osobne sa však lepšie pracuje s vyššie uvedeným formátom. Samotné nastavenie však nechám na vás.

formát vizitky

Čo do vizitky budeme chcieť uviesť

Vizitka by


 

...koniec náhľadu článku...

Prémiový článok

Prémiový článok

Na itnetwork.sk sa nachádza najväčšia a najucelenejšia slovenská databáza s výučbovými článkami, ktorej cieľom je umožniť kvalitné vzdelanie v oblasti IT úplne každému. Mesačne zobrazíme okolo milióna článkov a dostaneme desiatky ďakovných emailov, kde nás informujete, že sme vám pomohli k lepšiemu zamestnaniu alebo vzdelaniu.

Hoci sa snažíme držať väčšinu obsahu úplne zadarmo, udržiavať sieť v prevádzke a aktuálnu stojí obrovské úsilie. Preto je nejaký obsah, ako cvičenia alebo odbornejšie články, prístupný len za body. Nebojte sa, nestojí to skoro nič :)

Popis článku

Požadovaný článok má nasledujúci obsah:

V tejto lekcii si opäť ukážeme jeden z praktických príkladov. Budeme vytvárať vlastné vizitku, ktorá by sa mala skvele hodiť k našej firemnej identite.

Obmedzená ponuka: Nauč sa všetko a ušetri

Kúpiť lekcie a funkcie postupne a po jednom 50 bodov
Kúpiť všetky aktuálne dostupné lekcie s funkciou odovzdávanie úloh za exkluzívnu cenu 43 bodov
Na svojom účte máš aktuálne 0 bodov
Kúpou tohoto výhodného balíčku získaš prístup ku všetkým 7 lekciím s kontrolou a certifikáciou a ešte naviac ušetríš 19 Kč. Ponuka je obmedzená len pre prvé lekcie z kurzu a obsahuje exkluzívnu zľavu 15%.
43 bodov získaš za pridanie svojho článku na sieť alebo za 125 Kč 106 Kč

Pozor, pokiaľ si kúpiš len tento článok, stratíš nárok na špeciálnu zľavu 15% na balíček všetkých článkov.

Pre prístup k článku potrebuješ 10 bodov
Na svojom účte máš aktuálne 0 bodov
10 bodov získaš za pridanie svojho článku na sieť alebo za 25 Kč

Kúpou článku k nemu získaš neobmedzený prístup a to nastálo. Posunieš svoje vedomosti zas kúsok dopredu a zároveň nám pomôžeš udržiavať celý projekt pri živote a pomáhať vám tak k lepšej budúcnosti.

Obsah článku spadá pod licenciu Premium, kúpou článku súhlasíš so zmluvnými podmienkami.

Body získaš, keď podporíš našu sieť. To môžeš urobiť buď zaslaním symbolickej sumy na podporu prevádzky alebo pridaním obsahu na sieť.

Dobiť body môžeš okamžite napr .:

Kartou SMS Prevodom
Kartou SMS Prevodom
Článok pre vás napísal Filip Kraic
Avatar
Grafika je základ mého života.
Aktivity (1)