Benefit portál
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Swift
30 % bodů zdarma na online výuku díky naší Slevové akci!

Catch em all - dostaň ich vsetkych

Cielom hry je jednoduche chytaním Králiková do Klobúk za čo su body. Pocas ubiehajucich sekúnd sa ale kraliky menia na masozrave a Preto sa od nich musis drzat čo najdalej a po premene ich opát odčarovať pomocou karet. Nastastie vsetko o čo mozes prist mozes opát v mape najst ľan nestoj pretoze ti bezi cas.

V menu si volíš pomocou myši Alebo klávesy SPACE.

Ovladanie v hre je pomocou Šípok. Okrem smerových Šípok je pouzivate klavesy:

  • shift na beh,
  • y na hadzanie Klobúk
  • x hadzanie karet
  • esc navrat do menu
Tento výukový obsah pomáhajú rozvíjať nasledujúce firmy, ktoré možno hľadajú práve teba!

Dufam ze Vas hra oslovi aspon na dve kolesá, nakolko som pri tvorbe prekrucal pribeh Ako rubicovku, a pre plynulosť a jednoduchosť vypustil rozne prvky (dalsie pomocky kolkární).

Okolesníkom mi cas asi nedovolí pokracovat v praci ospravedlnujem sa dopredu za chudobný menu a iba jeden zacykleniu level. Mal som v plane skladisko mozno par 3D plošinami a komplexov, kuziel ...

Hodnotenie poroty

Zirka (7 bodov) - Veľmi pekný nápad na hru. Hra je celkovo zábavná a na chvíľu dokáže zabaviť. Zábavnou sa stáva naozaj vo chvíli, keď sa vás snažia zožrať asi 5 prerastených králikov a vy nemáte staminu na útek. Mierne nedorobené mi prišlo strieľanie či už kariet alebo klobúkov. Niekedy som sa trafiť mal a netrafil, inokedy naopak. Čo sa týka grafiky, tak myslím, že na 3D to je pekný kúsok. Neuškodilo by zapracovať na komunikáciu medzi hráčom a terénom. Mal som pocit, že vlastne levituju. Celkovo sa mi hra páčila, bola nápaditá a graficky celkom pekne spracovaná. Ale k dokonalosti má pár múch.

Vodáček (7 bodov) - Názov zaváňa pokemony, ale inak celkovo zaujímavá hra.
nápad: 8
engine: 6 game maker
hrateľnosť: 8 veľmi dobrá, ľahký pohyb, len hádzanie kariet a klobúku je občas ťažké na rozoznanie správnej vzdialenosti
ovládanie: 7, časť je na klikanie a časť je cez klávesy, odchádzanie z menu cez esc, časť česky a časť slovenského
vzhľad: 6, prostredie mohlo byť prepracovanejšie
zvuky: 8

sdraco (8 bodov) - Hra je pomerne návyková a dobre sa hrá, čo ešte podčiarkuje perfektné ozvučenie. Zvyšok hry na mňa však pôsobí nedodělaným dojmom, fialová farba okolo nadpisu v menu, správanie klávesov SW, miesto nápisu health by som si namiesto jednoduchého textu predstavoval treba lekárničku, to je predsa len krabica s textúrou. Celkovo sú textúry také zvláštne, napríklad tá štvorcová voda, možno by bolo lepšie, keby tam bolo jednoducho len modrá farba, hra by potom vyzerala viac kreslenia. A čo to majú králiky s očami? Keď dôjde časový limit, hra sa hneď vypne a ani sa neukáže highscore. Písmo ukazujúce čas je hrozne rozmazané. Neviem, či ste to dokončiť nestihli, ale je to škoda, parí sa to jednoducho skvele a tyhle maličkosti tomu hrozne uberajú. Možno by v prvom prostredí malo byť králikov menej, je to celkom ťažké, bol som len v leveli 2, takže ak má hra ďalšie levely v inom prostredí, bohužiaľ som ich nevidel. Nápad na hru je perfektný.

Míša (8 bodov) - Chytanie králikov do klobúka mohla byť super hra, je ale hneď z počiatku celkom obtiažna. Absencia meniaceho sa prostredia so stúpajúcimi levelmi by hre dodala na atraktivnosi. Aj tak som hrala dlho a snažila sa králiky pochytať.


Galéria


 

Stiahnuť

Stiahnuté 528x (13.81 MB)

 

Všetky články v sekcii
Game maker - 3D hry
Článok pre vás napísal chain
Avatar
Ako sa ti páči článok?
Ešte nikto nehodnotil, buď prvý!
Venuje sa grafike, objektovemu programovaniu, vyuke a osobnemu rozvoju
Aktivity (1)

 

 

Komentáre

Robíme čo je v našich silách, aby bola tunajšia diskusia čo najkvalitnejšia. Preto do nej tiež môžu prispievať len registrovaní členovia. Pre zapojenie sa do diskusie sa zaloguj. Ak ešte nemáš účet, zaregistruj sa, je to zadarmo.

Zatiaľ nikto nevložil komentár - buď prvý!