Aktuálně: Postihly zákazy tvou profesi? Poptávka po ajťácích prudce roste, využij slevové akce 30% výuky zdarma!
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se PHP
PHP týden

Náhradné hracie kocky v Androide

Tento výukový obsah pomáhajú rozvíjať nasledujúce firmy, ktoré možno hľadajú práve teba!

Jednoduchá aplikácia pre Android, ktorá poslúži ako náhrada hracích kociek. Ponúka jednu až šesť hracích kociek. Jednotlivým kockám možno nastaviť jednu zo šiestich pripravených farebných schém. Aplikácia je použiteľná aj na starších zariadeniach so systémom Android, konkrétne od verzie API 16 (Android 4.1.). Testovaná bola na verziu s max API 26 (Androi Oreo 8.0.0).

Hodnotenie poroty

porotca bodov hodnotenie

David Jančík
10 Páči sa mi možnosť ovládať hodenie kociek podržaním prsta, potom napríklad aj možnosť kocky od seba farebne odlišovať. Na to, o ako jednoduchú aplikáciu sa v podstate jedná, z nej autor naozaj vyťažil maximum. Sú tu všetky veci, ktoré by som očakával + ešte oveľa viac. Jediné, čo by som aplikáciu vytkol, je to, že sa displej po chvíľke sám stlmí a stmavne.

Tomáš Bitter
9 Jednoduchá aplikácia, ktoré však ponúka využitie pre veľa ľudí. Po pravde som netušil, že nejaká aplikácia na hádzanie kociek vôbec môže existovať a do teraz som si neuvedomoval, ako prínosné to vlastne môže byť. Keď so sebou zrovna človek nemá klasickú hraciu kocku, môže to razom urobiť dobrú zábavu pre partiu ľudí. Jediné, čo by som doplnil ako tip na vylepšenie, je pridanie ďalších typov kociek - napríklad 20tich stien, 12tich stien a pod.

michal Čapka
10 Super aplikácie, neraz sme s partiou ľudí pohoreli na tom, že nám fyzicky chýbala hracia kocka. Mať túto appky vtedy v telefóne, večer by bol zachránený:) . Rovnako ako kolegom sa mi páči možnosť kocky si od seba farebne odlišovať, páči sa mi, že každá kocka má inú dobu hodu.

Galéria


 

Mala si s čímkoľvek problém? Stiahni si vzorovú aplikáciu nižšie a porovnaj ju so svojím projektom, chybu tak ľahko nájdeš.

Stiahnuť

Stiahnutím nasledujúceho súboru súhlasíš s licenčnými podmienkami

Stiahnuté 28x (4.58 MB)
Aplikácia je vrátane zdrojových kódov v jazyku Java

 

Všetky články v sekcii
Zdrojákoviště Java - Android
Program pre vás napísal Pavel
Avatar
Ako sa ti páči článok?
Ešte nikto nehodnotil, buď prvý!
Autor se věnuje programování v Javě, hlavně pro Android. Mezi jeho další zájmy patří Arduino, Minecraft.
Aktivity (1)

 

 

Komentáre

Robíme čo je v našich silách, aby bola tunajšia diskusia čo najkvalitnejšia. Preto do nej tiež môžu prispievať len registrovaní členovia. Pre zapojenie sa do diskusie sa zaloguj. Ak ešte nemáš účet, zaregistruj sa, je to zadarmo.

Zatiaľ nikto nevložil komentár - buď prvý!