Aktuálně: Postihly zákazy tvou profesi? Poptávka po ajťácích prudce roste, využij slevové akce 80% výuky zdarma!
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Pythonu
birthday

Bubble Blood

Nadupaná akčná 2d strieľačka s veľkou škálou zbraní, schopností, bossov a rýchlym tempom. Hráte v úlohe Gauntera - abnormálneho stvorenia, na ktorého hlavu je vypísaná odmena.

Hru robím spolu s kamošom v engine Unity 3D.

Zabi každého nepriateľa!

Počas svojho prežitia môžete naraziť na 4 typy nepriateľov rôznych veľkostí a odlišného štýlu boja. Ale všetci vás chcú zabiť, či už štýlom "Kamikaze!", Či taktickým zostrelením z bezpečnej vzdialenosti.

Zabi Každého Nepriateľa!

Ovládaj čas, rovnováhu obrany a útoku. Zabíjaj.

Tento výukový obsah pomáhajú rozvíjať nasledujúce firmy, ktoré možno hľadajú práve teba!

Ako postava Gaunter môžete spomaliť a niekedy aj zastaviť čas. Tiež sa môžete chrániť magickým štítom Quen, alebo vyvolať drvivú rad explózií a zabiť tak všetkých nepriateľov v dosahu.

Ovládaj Čas, Rovnováhu Obrany a Útoku. Zabíjaj.

Hľadajte rôzne vylepšenia a buďte silnejší!

Zbierajte na mape rôzne druhy vylepšenia, ktoré vám mnohokrát zachráni život. Či už bude rýchly ako jaguár, silný ako medveď, nikto vás nezastaví!

Hľadajte Rôzne Vylepšenia a Buďte Silnejší!

Zamordujte všetky bossa v ceste!

Stretnite sa v unikátnych Boss-fightech, pri ktorých budete bojovať na život a na smrť! Bol pre vás Spiky Jack ľahký ako hračka? Len počkajte na Fattyho Joe -a alebo takého Crazy Dave -a.

Zamordujte Všetky Bosse v Ceste!

Získavajte lepšie a lepšie zbrane a zručnosti!

Prestáva vás baviť používať len Laserovú zbraň? Nevadí, máte na výber medzi viacerými ako 8 typov zbraní, pričom každá sa hodí v určitých situáciách! Zaujala vás schopnosť odpáliť polku mapy, spolu so všetkým živým, ale stáva sa vám, že sa pritom sami odpálite? Už nemusí, stačí si zaobstarať Imunitu proti výbuchom!

Získavajte lepšie a lepšie zbrane a zručnosti!

Dolaďte svoj vzhľad k vašej dokonalosti!

V hre budete mať na výber z mnohých druhov skinov a oblečkov pre vašu postavu, ktoré si budete môcť kúpiť v obchode, alebo je dostanete za každého zabitého Bosse.

Dolaďte Svoj Vzhľad k Vašej Dokonalosti!

Zabíjajte každého už v októbri

Hru budú všetci môcť hrať už v októbri na Bubble Blood Official stránkach, tu na itnetwork.cz, Superhrách či prostredníctvom stiahnutého súboru. Do budúcnosti je v pláne aj Android verzie, ak všetko pôjde ako má.

  • Termíny budú upresnené a sú plne závislé na pravidlách súťaže

Hodnotenie poroty

Tento projekt sa zúčastnil súťaže ITnetwork summer 2020.

porotca bodov hodnotenie

David Čapka
10 Ďalšia hra, za ktorú by som nemal problém zaplatiť. Bubble Blood sú kolieska. Ale nenechajte sa zmiasť prvým pohľadom, grafika je síce zjednodušená, ale to znamená len viac priestoru pre akciu a násilia, pretože herný priestor je tak prehľadnejšie a dovolí viac kaluží krvi a projektilov! Tento rok to bolo vôbec s hernými mechanikami nejaké kvalitnejšie. Bubble Blood ponúka prepracovaný systém upgradov, skinov, zbraní, niekoľko bossov, power upov, proste všetko, čo by ste potrebovali od profesionálnej hry. Drsňáčky atmosféru ešte podčiarkujú texty alá "Zaspal si na veky" alebo "Prehnal si to s Madmonq". U PowerUp textov som trochu čakal tvrďácký hlas alá Quad damage / Multikill z Quake / Unreal. Čo mi na grafike chýba je určite animácie výrazov v tvári postáv (výrazy zas alá Doomguy keď je zranený alebo keď sa Zubi radosťou z nového BFG, pridalo by to hre na brutalite, čo hádam, že je jej poslanie). Herný článok je čítavo napísaný, neviem, či hru plánujete nejako vážne propagovať alebo predávať, ale príde mi, že by ste toho boli schopní. Pripravte sa však na to, že v dnešnej superkonkurenční dobe, keď navyše dokáže hru veľa ľudí naklikať v Unity, to dá dosť práce. Nemôžem dať inak ako plný počet, pecka hra.

Samuel Hél
10 Táto hra má asi všetko, čo by som od takého typu hry očakával. Grafika sa mi páči, čierne pozadie a na tom farbičky, všetko pekne vynikne, vrátane krvi, ktorá tu je dôležitá. Pointa hry je získať čo najvyššie skóre, ktoré získame zabíjaním guličiek (alebo podľa názvu - bublín?). V hre môžete použiť slow-motion, ktorý sa mi veľmi páči. Bohužiaľ ho potom budete využívať nejspíš nonstop a trochu to stráca na rýchlosti hry. Dostal som sa len k druhému bossovi, ktorý ma vždy nejako záhadne zabil. Som rád, že autor pridal ovládanie zvuku v menu, fungujúce save a škálu zbraní, skinov a vylepšení, aby vás hra len tak ľahko neomrzela.

michal Čapka
10 Super návyková hra, u ktorej sme sa pri jej hodnotení na nemalú chvíľu zasekli: D Nápad ako taký je vlastne veľmi jednoduchý, avšak finálna prevedenie je parádny. Nechýba efekty krvi, zvuky ani hudba, možnosť vylepšenia zbrane, používanie sekundárnych zbraní, zapnutie štítu alebo slow motion efekty, ktoré - aspoň nám - v prípade prvého bossa dosť pomohli. Celkovo mi to tak trochu pripomína niečo ako slitherio, proste jednoduchá hra, u ktorej sa človek ale pokojne na pár hodín zasekne.

Galéria


 

Stiahnuť

Stiahnutím nasledujúceho súboru súhlasíš s licenčnými podmienkami

Stiahnuté 22x (28.82 MB)
Aplikácia je vrátane zdrojových kódov v jazyku C#

 

Všetky články v sekcii
Zdrojákoviště Unity - 2D hry
Článok pre vás napísal Ruehin
Avatar
Ako sa ti páči článok?
Ešte nikto nehodnotil, buď prvý!
Autor se věnuje převážně vývoji 2D her.
Aktivity (1)

 

 

Komentáre

Avatar
Jan Voženílek
Redaktor
Avatar
Jan Voženílek:30.10.2020 18:06

Vypadá fajn, ale nejde spustit :-( .

Editované 30.10.2020 18:08
 
Odpovedať
30.10.2020 18:06
Avatar
Ruehin
Tým ITnetwork
Avatar
Odpovedá na Jan Voženílek
Ruehin:30.10.2020 19:25

Mám otestované a hra jde normálně spustit. V čem přesně je problém?

Odpovedať
30.10.2020 19:25
Bubble Blood - hrajte již nyní!
Tento výukový obsah pomáhajú rozvíjať nasledujúce firmy, ktoré možno hľadajú práve teba!
Avatar
Jan Voženílek
Redaktor
Avatar
Odpovedá na Ruehin
Jan Voženílek:30.10.2020 20:34

V kompabilitě. A je snad projektovaná na Windows 10 32x bit?

 
Odpovedať
30.10.2020 20:34
Avatar
Ruehin
Tým ITnetwork
Avatar
Odpovedá na Jan Voženílek
Ruehin:10.11.2020 23:04

Zdravím, omlouvám se za zpoždění, ale teď už je hra plně kompatibilní se všemi Windows systémy. Já blbec to akorát tehdy vybuildoval na 64-bit only. :D

Odpovedať
10.11.2020 23:04
Bubble Blood - hrajte již nyní!
Robíme čo je v našich silách, aby bola tunajšia diskusia čo najkvalitnejšia. Preto do nej tiež môžu prispievať len registrovaní členovia. Pre zapojenie sa do diskusie sa zaloguj. Ak ešte nemáš účet, zaregistruj sa, je to zadarmo.

Zobrazené 4 správy z 4.