Aktuálně: Postihly zákazy tvou profesi? Poptávka po ajťácích prudce roste, využij slevové akce 80% výuky zdarma!
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Pythonu

Crazyball

Hra pre mobilné zariadenia, v ktorej máte za úlohu dostať guľôčku do cieľa. Dráha je vyrobená z rôznych povrchov, ako ľad, tráva, betón, ... a tieto majú rôzne trecie vlastnosti. Okrem klasických panelov je dráha zložená z mostov, skokanské mostíky, výťahov, schodov, ... Cestu vám budú znepríjemňovať rôzne prekážky (diery v dráhe, škodiace fľaštičky, ktoré obráti ovládanie, ...). Na každé kolo je stanovený čas pre jeho dokončenie. Rovnako je možné získavať rôzne bonusy, ako je navýšenie času pre dokončenie kola, mince pre možnosť vykúpenia z konca hry, ...

Ovládanie

Tento výukový obsah pomáhajú rozvíjať nasledujúce firmy, ktoré možno hľadajú práve teba!

Hra sa ovláda pomocou rotácie mobilného zariadenia (Accelerometer) a kľučku na display, ten umožní skok.

Citlivosť ovládania sa dá ovplyvniť v nastavení hry, kde je možné nastaviť aj ďalšie vlastnosti, ako hlasitosť zvuku, hudby, ...

Hra je vytvorená v Unity a Visual Studio 2019.

Hodnotenie poroty

Tento projekt sa zúčastnil súťaže ITnetwork summer 2020.

porotca bodov hodnotenie

David Čapka
10 Remake legendárnych guličiek na prvý iPhone. Je zaujímavé, ako sa často stáva, že sú v ročníku konkurenčné hry, napr. Raz sme tu mali dvoje tanky, tento rok tu máme 2 guličky. Levely vyzerajú veľa prepracované, gameplay spestrujú efekty, takto nejako si hru predstavujem, baví ma preskúmavať čo na mape je a nechávať sa prekvapiť čo bude ďalej, skvelá práca!:) Túto hru by som si kúpil.

Samuel Hél
10 3D Hra na Android z pohľadu zhora a ovládaním pomocou akcelerometra. Rád vidím, keď autor využíva u hier senzory telefónov. Došiel som do druhého levelu, kde som hneď na začiatku zomrel, namiesto zaplatenia piatich peniažkov som dal druhú možnosť a objavil som sa zase u prvého levelu, čo som nečakal a naštvalo ma to. Peniaze po reštarte (smrti) levelu zostávajú, čo sa dá zneužiť a peniažky nafarmit. Levely sú bohato spracované objekty a je tu aj špeciálne "jedlo", vďaka ktorému sa guľôčka stane väčší a alebo smart. Neviem ale, čo smart gulička robí. Stačí pokračovať v leveloch, opraviť bugy, zhezčit menu, a stane sa to plnohodnotnou hrou na mobil.

michal Čapka
10 Tak to je super, trochu ma to nostalgicky vrátilo do dôb, kedy sa u nás na gymplu objavil prvý dotykový iPod a my sme v zadnej lavici Hrali podobnú hru celé hodiny. Potom sa objavil Super Monkey Ball, čo bol taký upgrade, ktorý bol už rozhodne zábavnejšie, práve vďaka rôznym power-upom a zberu mincí. Tvoje hra mi príde presne ako taký prienik. Moc som si ju užil, dobrá práca.

Galéria


 

Stiahnuť

Stiahnutím nasledujúceho súboru súhlasíš s licenčnými podmienkami

Stiahnuté 10x (65.09 MB)
Aplikácia je vrátane zdrojových kódov v jazyku C#

 

Všetky články v sekcii
Zdrojákoviště Unity - 3D hry
Článok pre vás napísal peet.d
Avatar
Ako sa ti páči článok?
Ešte nikto nehodnotil, buď prvý!
Aktivity (1)

 

 

Komentáre

Robíme čo je v našich silách, aby bola tunajšia diskusia čo najkvalitnejšia. Preto do nej tiež môžu prispievať len registrovaní členovia. Pre zapojenie sa do diskusie sa zaloguj. Ak ešte nemáš účet, zaregistruj sa, je to zadarmo.

Zatiaľ nikto nevložil komentár - buď prvý!