C# týden Slevový týden - Březen
Využij náš slevový týden a získej až 30 % bodů navíc zdarma! Zároveň také probíhá C# týden se slevou na e-learning až 80 %
Hledáme fulltime programátora do ITnetwork týmu -100% homeoffice, 100% časově flexibilní #bezdeadlinu Mám zájem!

2D sandbox Hra

Hra je napísaná v C# s použitím WPF.

Tento výukový obsah pomáhajú rozvíjať nasledujúce firmy, ktoré možno hľadajú práve teba!

Hráte za votrelca, ktorý stroskotal na našej planéte .Ak za úlohu opraviť vesmírnu loď a dostať sa tým späť domov.

Hra obsahuje

  • Náhodne vygenerovaný svet
  • ťažbu blokov
  • nástroje
  • výrobu vecí

Hodnotenie porotcov

Aplikácia bola vytvorená do súťaže ITnetwork summer 2017

Programátorská súťaž ITnetwork summer 2017
  • David Čapka (8.5 bodov) - Zaujímavý de-make Minecraftu. Ak som to z hieroglyfických obrázkov správne vyčítal, vyvinul sa z ... hľadanie mín? wow :) Ovládanie cez myš a klávesnicu je zaujímavé, aj keď som občas nevedel aké tlačidlo stláčať, mechanizmy fungujú dobre, človek musí trochu premýšľať a objavovať aj s tým návodom. Možno by sa časti toho návodu mohli nejako rozhádzať po mape alebo tak niečo, aby to bola taká bojovka :) Škoda chýbajúceho fullscreen a zvukov. Za mňa pekné, bavilo.
  • Lucie Hartingerová (8 bodov) - Hra je komplikovanejšie ako sa môže na prvý pohľad zdať :-) Príde mi chytré použiť aj úroveň pod terénom ... Striedanie pravého a ľavého tlačidla myši je možno trochu zbytočné a stačilo by iba ľavej (David málom rozbil myš a pec ani stôl rovnako neumiestnil :-D ). Škoda, že to nešlo zväčšiť na celú obrazovku. Na druhú stranu, potrebovali sme manuál, aby sme vedeli, čo chceme postaviť. A tu sa ponúka možné vylepšenia: umiestniť manuál po častiach do hry. Keď hráč napríklad otvorí pec, uvidí čo môže urobiť v peci, atď. :-) Inak veľmi pekné, odporúčam k hraniu :-)
  • Tomáš Bitter (7 bodov) - Jadro hry je asi také, aké by malo byť - pohyb po mape, ťažba surovín a stavania blokov. Len to chce upraviť, aby sa bloky nedali ťažiť a pokladať, keď sú hlboko v zemi alebo na opačnej strane mapy. Systém craftingu je bohužiaľ horšie - síce funguje ako má, ale je neintuitívne a ťažko som s ním pracoval. Keby sa na hre ešte viac zapracovalo, tak by mohla byť dobrá.

Galéria


 

Stiahnuť

Stiahnuté 57x (28.15 MB)
Aplikácia je vrátane zdrojových kódov v jazyku C#

 

 

Článok pre vás napísal Michal Rendl
Avatar
Ako sa ti páči článok?
Ešte nikto nehodnotil, buď prvý!
Všetky články v sekcii
Zdrojákoviště C # .NET - Okenné aplikácie WPF
Aktivity (1)

 

 

Komentáre

Avatar
Michal Ch.
Člen
Avatar
Michal Ch.:24. marca 19:23

Spojení dvou legendárních her - vzhelem Minecraft a "základní frází" Factorio :D
Supr :)

 
Odpovedať
24. marca 19:23
Robíme čo je v našich silách, aby bola tunajšia diskusia čo najkvalitnejšia. Preto do nej tiež môžu prispievať len registrovaní členovia. Pre zapojenie sa do diskusie sa zaloguj. Ak ešte nemáš účet, zaregistruj sa, je to zadarmo.

Zobrazené 1 správy z 1.