Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C# .NET. Zároveň využij akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
discount 30 + hiring

String Replace

String Replace je program ktorý zamieňa reťazec za reťazec v danom súbore. Prednosťou programu je nerozlišovania súboru (napr. Textového), teda zamení reťazec v akomkoľvek súbore. Program zvládne aj niekoľkých megabajtové súbor. Jednotlivé reťazce sa udávajú v inicializačným INI súboru. Na "jedenkrát" môže program zameniť až desať reťazcov. Ovládanie programu je cez príkazový riadok.

Stiahnuť

Stiahnuť
Stiahnuť program String Replace vrátane zdrojových kódov


 

Všetky články v sekcii
Pascal
Program pre vás napísal Michael Stavěla
Avatar
Užívateľské hodnotenie:
Ešte nikto nehodnotil, buď prvý!
Jméno: Michael Stavěla, místo nejčastějšího pobytu: Morava, vzdělání technicko-ekonomické, záliby: rekreační sport (floorball, cyklistika, plavání), programování, šifry, příroda – poznávání nových míst, hlavně ne rutina – ať se něco děje, čím víc zm...
Aktivity

 

 

Komentáre

Robíme čo je v našich silách, aby bola tunajšia diskusia čo najkvalitnejšia. Preto do nej tiež môžu prispievať len registrovaní členovia. Pre zapojenie sa do diskusie sa zaloguj. Ak ešte nemáš účet, zaregistruj sa, je to zadarmo.

Zatiaľ nikto nevložil komentár - buď prvý!