BLACK FRIDAY! Slevy až 80 % jsou všude. Tak je nepropásni a přejdi do rostoucího IT oboru!
The real BF 2020

Študentská vývojársky-umelecká skupina Nouvelle Communauté

Nuvel

Existuje veľa spôsobov ako študenti začínajú svoj profesionálny život; niektorí začnú podnikať sami na seba, iní sa pridajú do zabehnutých spoločností ako výpomoc, iní si vlastný spoločnosť založí. To, čo sme zvolili my, je kombináciou všetkého uvedeného, len s tým rozdielom, že kombinujeme len to najlepšie a minimalizujeme negatíva - stále sme jednotlivci, ale pretože sme všetci názorovo viacmenej homogénny a zdieľame naše ciele, hodnoty a víziu, hovoríme si jedným menom , prezentujeme sa jednotne a spolupracujeme spolu. A tak vznikla nová komunita založená na úplne nových princípoch.

Čím sa zaoberáme

Čo máš v hlave ty?
Radi produkujeme veci, ktoré nás baví - neopozeraný (niekedy až přidrzlá a provokatívne) dizajn, kreatívne riešenia s dôvtipom a elegantný kód. Mimo tieto doteraz hlavnej činnosti sa zaoberáme aj hardvérom, marketingom, finančné sférou a ďalšími oblasťami, ktoré spolu nejakým spôsobom súvisia. Radi by sme vytvorili moderné európske zoskupenie pripomínajúce svoju organizácií kereitsu, kompletný servis pre začínajúcich mladých mozgy, nech už sú odkiaľkoľvek.


Všetko niekde začína
Tento výukový obsah pomáhajú rozvíjať nasledujúce firmy, ktoré možno hľadajú práve teba!

Neschovávaj sa
S nami má študent výrazne ľahšie začať svoj profesijný život, lebo má možnosť si bez akýchkoľvek väčších rizík v reálnom prostredí vyskúšať čo naozaj obnáša práca, o ktorej sa domnieva, že by sa jej rád živil po zvyšok života, vyskúšať si rôzne pozície a činnosti, nadobudnúť skúsenosti a znalosti na to potrebné, vybudovať si vlastné základy, na ktorých sa dá stavať - osobné logo, portfólio, referencie, kontakty a prípadne i klientelu. Nuvel, ako Nouvelle Communauté skrátene hovoríme, je úplne ideálnym prostredím pre vývoj mladých a perspektívnych vývojárov ak majú základné predpoklady, na ktorých si naozaj potrpíte - slušnosť a kultivovanosť, disciplína, učenlivosť, spoľahlivosť a odhodlanosť. Všetko ostatné už považujeme za vlastnosti, ktoré možno po boku skúsenejších postupne pilovať do vytúženú podoby.Fungujeme inak

Keďže veľmi vítame inovatívne prístupy, stále hľadáme cesty ako robiť veci lepšie. Svoju neznalosť a neskúsenosť považujeme za prednosť, pretože veľa vecí máme možnosť spoznať na vlastnej koži a nič nám nebráni v originálnom (často veľmi neštandardným) prístupu k určitým veciam, čo považujeme za jeden z našich najväčších tromfov. Rozhodne u nás nenarazíte na veci ako zákaz konkurencie, spodná veková hranica, hluchota voči dobrým návrhom alebo strop, za ktorý sa nedá ísť vyššie. Zlepšujte sa Drvivá väčšina ľudí chodí do práce, ktorá sa im prieči a trávia tam minimálne tretinu svojho života s ľuďmi, ktoré vlastne nemá rada. Nouvelle Communauté je prvým krokom k tomu, ako túto nepeknú vyhliadku zmeniť. Vysoká zodpovednosť a sebadisciplína, kreativita, inteligencia všetkých typov, schopnosť kooperácie, dôvtip a vyššie nároky na intelekt, to je potrebný pre riešenie nekonečného spektra problémov. A to všetko nutne vedie k jedinému - k vývoju.

"Nepotrebujeme ľudí, ktorí urobia presne to, čo im povieme, potrebujeme ľudí, ktorí to urobia lepšie."

U nás môžeš stratiť len čas a to ešte len svojou vinnou :-)

Poď tvoriť Nouvelle Communauté s nami!

Web a odkazy na sociálne siete: www.nuvel.eu
Bližšie informácie na stránke zakladateľa projektu


 

Aktivity (1)