BLACK FRIDAY! Slevy až 80 % jsou všude. Tak je nepropásni a přejdi do rostoucího IT oboru!
The real BF 2020

Profesionálny web na pár kliknutí

inPage
Potrebujete vyriešiť vlastné webové stránky? Pomôže vám populárny redakčný systém, s ktorým ich tvorbu zvládnete behom pár minút, získate navyše .SK doménu alebo e-shop!

TIP: Viac informácií o firemných alebo osobných stránkach nájdete na www.inPage.cz.

Tento výukový obsah pomáhajú rozvíjať nasledujúce firmy, ktoré možno hľadajú práve teba!

inPage je obľúbený redakčný systém od spoločnosti ZONER software, ktorý umožňuje vytvoriť jednoduchý web za pár minút, ale aj väčšie webovej prezentácie alebo e-shopy vlastnými silami, bez skúsenosti s programovaním. Hodí sa pre renováciu starých stránok aj úplne nové internetové stránky. S inPage môžete na internete prezentovať svoju firmu rýchlo, lacno, pekne, jednoducho a so všetkým, čo potrebujete. Samozrejmosťou je aj mobilná šablóna, vďaka ktorej si užívatelia mobilných telefónov aj tabletov môžu pohodlne zobrazovať vaše webové stránky alebo ľahšie objednávať tovar z e-shopu.

inPage weby s cz doménou

Ukážka webov vytvorených v inPage

S inPage získate:

  • webové stránky
  • .SK doménu
  • e-maily
  • podpora SEO (Zoznam, Google)
  • e-shop s pokročilými službami
  • stovky šablón (i mobilné)
  • rýchla aktualizácia dát on-line
  • balíčky pre vytvorenie hotových stránok

Kto chce pekné a ľahko upravovateľné webové stránky s vlastnou .SK doménou, ktorú využívajú tisícky spokojných užívateľov s firemnými, osobnými alebo záujmovými stránkami, služba inPage by pre neho mala byť jasnou voľbou. S veľmi nízkymi obstarávacími i prevádzkovými nákladmi, množstvom služieb a .SK doménou v cene sa stáva vo svojej triede jednotkou medzi konkurenciou.

Akcie - 50% ZĽAVA

V rámci kampane na podporu .SK domény je teraz služba inPage pre tvorbu webových stránok za špeciálnu cenu len 600 Sk / rok (+ DPH) a vrátane domény. Máme riešenie aj pre tých, ktorí nemajú na tvorbu stránok dostatok času - vytvoríme vám stránky alebo e-shop za vás. Nachystáme kompletný web v modernom dizajne, aby ho vyhľadávače našli. Stránky vám vytvoríme od 2.900 €. Bližšie informácie a zľavy >>

Prečo mať prezentáciu na .SK doméne

.SK doména je súčasťou webovej adresy, e-mailové adresy a všetkých ďalších adries internetových služieb. Vytvára internetovú identitu danej osoby alebo organizácie. Na slovenskom internete je najviac obľúbená zo všetkých existujúcich doménových koncoviek (aktuálne sa teší 1.150.000 registráciám). Pre prezentáciu v českom prostredí má nezameniteľný význam. Ak chceme začať prezentovať svoju firmu či osobu, jasná voľba by mala padnúť na .SK doménu od českej firmy. Všetky informácie o systéme inPage nájdete na webových stránkach www.inPage.cz alebo sa môžete obrátiť na zákaznícku podporu spoločnosti ZONER, tel. 603 196 637, e-mail admin (zav) zoner.cz.

inPage

 

Aktivity (1)