Vydělávej až 160.000 Kč měsíčně! Akreditované rekvalifikační kurzy s garancí práce od 0 Kč. Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

React

On-line kurzy populárnej JavaScriptové knižnice React a React Native.

Už máš za sebou základy JavaScriptu, OOP a Node.js? Chceš sa naučiť pracovať s frameworkom, ktorý dnes frčí? Potom sa pozri na kurzy Reactu! Dopyt po React vývojároch je veľmi vysoký, takže určite neoľutuješ!

Čo sa v kurzoch naučíš?

V súčasnosti nájdeš na ITnetwork dva nabité online kurzy, ktoré ti dajú všetko potrebné do začiatku práce s Reactem. To je moderná JavaScriptová knižnica na tvorbu užívateľského rozhrania aplikácií. V kurze Základy Reactu sa naučíš pracovať s komponentmi, JSX a databázou. Na konci budeš mať za sebou klasický projekt jednoduchej kalkulačky, aplikácie na prezeranie Pokémonov a pokročilejšie filmové databázy. Z týchto projektov získaš komplexné znalosti, ktoré ťa môžu doviesť až na pozíciu React vývojárov!

Pokiaľ ťa React nadchol a oslovil, určite sa pozri aj na kurz React Native. Táto technológia umožňuje vývoj aplikácií naprieč platformami. Či už webové alebo mobilné, v React Native s tým nie je problém. V rámci kurzu vytvoríš TODO aplikáciu a naučíš sa, ako používať natívne či vytvárať vlastné komponenty.

Na konci kurzov ťa čaká záverečný kvíz (po absolvovaní ktorého dostaneš certifikát), kde si môžeš otestovať svoje novo získané znalosti.

Kurzy

Základy React

Kurz: 16 lekcií, 6 úkolov, test, certifikát

ZADARMO, PRO od: 375 kreditov
REST API klient v React - Filmová databáza

Kurz: 23 lekcií, test, certifikát

ZADARMO, PRO od: 625 kreditov
Pokročilý React

Kurz: 30 lekcií

ZADARMO, PRO od: 600 kreditov
React Native

Kurz: 29 lekcií

ZADARMO, PRO od: 500 kreditov
Učebná pomôcka na React - Ťahák


 

Aktivity