NOVINKA: Kurz kybernetickej bezpečnosti teraz už od 0 €. Staň sa žiadaným profesionálom. Zisti viac:
NOVINKA: Staň sa dátovým analytikom od 0 € a získaj istotu práce, lepší plat a nové kariérne možnosti. Viac informácií:
Avatar
Vojta Pšenák
Tvůrce
Avatar
Vojta Pšenák:8.11.2013 15:13

Ahoj, nainstaloval jsem si Stardock Fences, a mám problém - nejde mi poouvat ikony. Nevíte čí to může být ? Zkoušel jsem snad všechno. Mám Win8.1 64bit

 
Odpovedať
8.11.2013 15:13
Robíme čo je v našich silách, aby bola tunajšia diskusia čo najkvalitnejšia. Preto do nej tiež môžu prispievať len registrovaní členovia. Pre zapojenie sa do diskusie sa zaloguj. Ak ešte nemáš účet, zaregistruj sa, je to zadarmo.

Zobrazené 1 správy z 1.