NOVINKA: Kurz kybernetickej bezpečnosti teraz už od 0 €. Staň sa žiadaným profesionálom. Zisti viac:
NOVINKA: Staň sa dátovým analytikom od 0 € a získaj istotu práce, lepší plat a nové kariérne možnosti. Viac informácií:
Avatar
Neaktivní uživatel:19.7.2013 15:17

Ahojte, trochu tak přemýšlím, který prohlížeč je nejlepší na internetové bankovnictví.. Říká se, že by se neměl používat Google Chrome, ale IE... Ale s tím IE si taky nejsem moc jistý... Viz. např. http://www.soom.cz/index.php?… (tohle otevřete v IE - http://iedataleak.spider.io/demo)
Co používáte vy ?
Na PC mám Chrome, Firefox, IE 8.. Který je z nich ?

Odpovedať
19.7.2013 15:17
Neaktivní uživatelský účet
Robíme čo je v našich silách, aby bola tunajšia diskusia čo najkvalitnejšia. Preto do nej tiež môžu prispievať len registrovaní členovia. Pre zapojenie sa do diskusie sa zaloguj. Ak ešte nemáš účet, zaregistruj sa, je to zadarmo.

Zobrazené 1 správy z 1.