NOVINKA: Kurz kybernetickej bezpečnosti teraz už od 0 €. Staň sa žiadaným profesionálom. Zisti viac:
NOVINKA: Staň sa dátovým analytikom od 0 € a získaj istotu práce, lepší plat a nové kariérne možnosti. Viac informácií:

Diskusia: Jaký používáte prohlížeč + jaké IDE

Aktivity
Avatar
Barevný Klaun:11.4.2014 10:12

Je to jen tak ze zvědavosti..
Skončil jsem s googlem, firefoxem i operou a teď používám Maxthon a primárně K-Meleon.
IDE Code::Blocks které je pro C a C++ nejlepší.
A pro texty nebo jednou za měsíc něco webového Sublime Text 3 .. Úžasný to program! :D

Editované
 
Odpovedať
11.4.2014 10:12
Avatar
Barevný Klaun:11.4.2014 10:16

Primárně Maxthon protože K-Meleon má problémy se zobrazováním a zarovnáváním webu..

 
Hore Odpovedať
11.4.2014 10:16
Avatar
mkub
Tvůrce
Avatar
Odpovedá na Barevný Klaun
mkub:11.4.2014 16:13

na web je treba kvoli optimalizaciam zobrazopvani a javascriptu mat aspon najpouzivanejsie browsery, hlavne, ak dana aplikacia ide do heterogenneho sveta

 
Hore Odpovedať
11.4.2014 16:13
Avatar
David Hartinger
Vlastník
Avatar
David Hartinger:11.4.2014 17:31

Diskuzi zavírám jako nekonstruktivní.

Hore Odpovedať
11.4.2014 17:31
New kid back on the block with a R.I.P
Robíme čo je v našich silách, aby bola tunajšia diskusia čo najkvalitnejšia. Táto diskusia bola označená moderátorom ako nekonštruktívna a myslíme si, že nemá pre verejnosť príliš vysokú hodnotu. Členov môžete samozrejme stále osloviť súkromne a to formou správ alebo chatu.

Zobrazené 4 správy z 4.