Vydělávej až 160.000 Kč měsíčně! Akreditované rekvalifikační kurzy s garancí práce od 0 Kč. Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Diskusia – Základná konštrukcia budovy

Späť

Upozorňujeme, že diskusie pod našimi online kurzami sú nemoderované a primárne slúžia na získavanie spätnej väzby pre budúce vylepšenie kurzov. Pre študentov našich rekvalifikačných kurzov ponúkame možnosť priameho kontaktu s lektormi a študijným referentom pre osobné konzultácie a podporu v rámci ich štúdia. Toto je exkluzívna služba, ktorá zaisťuje kvalitnú a cielenú pomoc v prípade akýchkoľvek otázok alebo projektov.

Komentáre
Avatar
Mini
Člen
Avatar
Mini:23.3.2014 22:31

Ahoj, prosím vás chtěl jsem se zeptat, mám vymodelovanou moji školu v jednom prográmku, mohu to exportovat do STL enbo OBJ....ale ten program podporuje pouze jednu barvu, tzn musim to otexturovat v nějakém programu bud Sketch nebo Blender. Chtěl jsem se zeptat kdyz ta budova je uzavrena, mohu potom co importuju model např do Sketchu otexturovat i vnitřek? Jestli se prsotě dostanu do vnitř budovy. Děkuji

Odpovedať
23.3.2014 22:31
Jste dobří jen v tom, co vás baví.
Avatar
samo007
Tvůrce
Avatar
samo007:7.4.2014 1:55

Mini: Áno, budovu je možné otextúrovať aj z vnútra a inými textúrami. Pri zjednodušení modelovania vo vnútri budovy odporúčam použiť nástroj "Section Plane" (rovina rezu). Pri textúrovaní je možné nastaviť priesvitnosť. Je možné si k tomu dokúpiť aj nástroje na špeciálne textúry ako lesk a pod.

Editované 7.4.2014 1:56
 
Odpovedať
7.4.2014 1:55
Robíme čo je v našich silách, aby bola tunajšia diskusia čo najkvalitnejšia. Preto do nej tiež môžu prispievať len registrovaní členovia. Pre zapojenie sa do diskusie sa zaloguj. Ak ešte nemáš účet, zaregistruj sa, je to zadarmo.

Zatiaľ nikto nevložil komentár - buď prvý!