80 % bodů zdarma na online výuku díky naší Letní akci!
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se PHP

Správca financií v Jave

Tento výukový obsah pomáhajú rozvíjať nasledujúce firmy, ktoré možno hľadajú práve teba!

Jednoduchá aplikácia, napísaná v programovacom jazyku Java, ktorá vám pomôže udržať kontrolu nad vašimi príjmami a výdavkami.

Súťaž

Projekt bol vytvorený do programátorské súťaže ITnetwork summer 2019.

Vyjadrenie poroty

porotca bodov hodnotenie

David Jančík
2 Výdavky a príjmy si zapisujeme sa spolubývajúcim do Excelu a behom pár minút v ňom vlastne urobíme to isté, čo ponúka táto aplikácia. Očakával by som aspoň grafy z minulých mesiacov a nejaké štatistiky za čo sa najviac míňalo.

michal Čapka
5 Táto aplikácia má dnes už veľmi veľkú konkurenciu v rámci toho, čo banky už defaultne ponúkajú v rámci internetového bankovníctva alebo mobilné aplikácie. Chápem, že všetky výdavky ale nemusí ísť len cez banku, takže aplikácia umožňuje evidovať práve tieto položky. Pole pre dátum by sa mohlo predvyplniť na dnešný dátum. Zamrzí nemožnosť vytvorenie vlastnej kategórie príjmov / výdavkov.

David Čapka
5 Príde mi, že nefungujú grafy pre súčasný mesiac. Ak naklikáte položky v rôznych mesiacoch v tomto roku, zahrnú sa do grafu len tie januárové. K príjmom / výdajom nejaké zásadnejšie výhrady nemám, ale ten prehľad mi príde vyslovene odflaknuty :) Chcelo by to aspoň zobrazovať viac mesiacov. Vzhľad aplikácie je inak celkom pekný, len mi to príde nedorobené.

Galéria


 

Stiahnuť

Stiahnuté 14x (494.9 kB)
Aplikácia je vrátane zdrojových kódov v jazyku java

 

Všetky články v sekcii
Zdrojákoviště Java - JavaFX
Program pre vás napísal Daniel Zábojník
Avatar
Ako sa ti páči článok?
Ešte nikto nehodnotil, buď prvý!
Autor se věnuje programování desktopových aplikací, kódování webových stránek, grafickému zpracování a všemu co k tomu patří.
Aktivity (1)

 

 

Komentáre

Robíme čo je v našich silách, aby bola tunajšia diskusia čo najkvalitnejšia. Preto do nej tiež môžu prispievať len registrovaní členovia. Pre zapojenie sa do diskusie sa zaloguj. Ak ešte nemáš účet, zaregistruj sa, je to zadarmo.

Zatiaľ nikto nevložil komentár - buď prvý!