Office week Slevový týden - Květen
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se MS Office
30 % bodů zdarma na online výuku díky naší Slevové akci!

35. diel - E-shop v ASP.NET MVC - Dokončenie obchodu

V minulej lekcii, E-shop v ASP.NET MVC - Zmena objednávky II - Zákazník , sme do editácia objednávky implementovali časť editácia údajov o odberateľovi. Dnes budeme v C# .NET tutoriálu pokračovať správou produktov.

Správa produktov

Na koniec sme si nechali asi najzložitejšia časť editácia objednávky - správu produktov. V tejto časti bude administrátor môcť meniť množstvo jednotlivých produktov, odstraňovať ich z objednávky alebo pridávať iné. Samozrejme aj tu sa budeme snažiť využiť maximum z kódu, ktorý už máme napísaný. Príslušná časť formulára bude vyzerať nejako takto:

Správa produktov v e-shope v ASP.NET MVC

Než sa do toho pustíme ...

V našom pohľade budeme využívať tiež vlastnosť objednávky FinalPrice. Jej hodnota sa však musí prepočítať pri každej zmene a nie len pri dokončení objednávky ako doteraz. Preto navrhujem výpočet vykonávať


 

...koniec náhľadu článku...

Komerčný článok (licencia no-reselling)

Komerčný článok (licencia no-reselling)

Tento článok vznikol na základe mnohoročných skúseností v odbore a opisuje vývoj profesionálneho komerčného produktu alebo jeho súčasti, ktorú možno priamo využiť za účelom zisku alebo k preniknutiu do komerčnej sféry IT odvetvia.

Tieto vrcholové znalosti sprístupňujeme samozrejme iba niektorým členom komunity, ktorí sa majú záujem vypracovať na profesionálov v odbore a preto sú k dispozícii len za body. Kód z článku môžete použiť pre jeden svoj komerčný projekt. Nie je ho však možné prepredávať (raz zakúpiť a následne predať ďalej v niekoľkých projektoch). Ak potrebujete širšie využitie kódu, radi sa s vami dohodneme na komerčnej licencii. Viac informácií nájdete v článku Licencia.

Ste pripravení stať sa profesionálmi v odbore? Stačí kliknúť.

Popis článku

Požadovaný článok má nasledujúci obsah:

Dokončíme editáciu objednávky administrátorom e-shopu. Pre správu produktov a aktualizáciu dát na pozadí využijeme AJAX.

Obmedzená ponuka: Nauč sa všetko a ušetri

Kúpiť články a funkcie postupne a po jednom 1088 bodov
Kúpiť všetky aktuálne dostupné články v sekcii so všetkými funkciami za exkluzívnu cenu 925 bodov
Na svojom účte máš aktuálne 0 bodov
Kúpou tohoto výhodného balíčku získaš prístup ku všetkým 35 článkom s kontrolou a certifikáciou a ešte naviac ušetríš 407 Kč. Ponuka je obmedzená len pre prvé články z kurzu a obsahuje exkluzívnu zľavu 15%.
925 bodov získaš za pridanie svojho článku na sieť alebo za 2 712 Kč 2 306 Kč

Pozor, pokiaľ si kúpiš len tento článok, stratíš nárok na špeciálnu zľavu 15% na balíček všetkých článkov.

Pre prístup k článku potrebuješ 32 bodov
Na svojom účte máš aktuálne 0 bodov
32 bodov získaš za pridanie svojho článku na sieť alebo za 80 Kč

Pred kúpou tohto článku je potrebné kúpiť predchádzajúci diel

Kúpou článku k nemu získaš neobmedzený prístup a to nastálo. Posunieš svoje vedomosti zas kúsok dopredu a zároveň nám pomôžeš udržiavať celý projekt pri živote a pomáhať vám tak k lepšej budúcnosti.

Obsah článku spadá pod licenciu Premium no-reselling II, kúpou článku súhlasíš so zmluvnými podmienkami.

Body získaš, keď podporíš našu sieť. To môžeš urobiť buď zaslaním symbolickej sumy na podporu prevádzky alebo pridaním obsahu na sieť.

Dobiť body môžeš okamžite napr .:

Kartou SMS Prevodom
Kartou SMS Prevodom

 

Aktivity (1)