Office week Slevový týden - Květen
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se MS Office
30 % bodů zdarma na online výuku díky naší Slevové akci!

20. diel - E-shop v ASP.NET Core MVC - Používanie účtovného nastavenie

V minulej lekcii, E-shop v ASP.NET Core MVC - Dvor nastavenie , sme si pripravili účtovnú nastavenia. Dnes sa v ASP.NET Core tutoriálu pozrieme, ako sa nám zadané DPH prejaví v cenách produktov.

Účtovné nastavenie nám umožní zobrazovať ceny výrobkov ako bez DPH (rovnako ako doteraz) tak aj vrátane DPH. Vybraný spôsob zobrazenia ceny bude závisieť na tom, či predávajúci je alebo nie je platiteľ DPH. Na výpočet cien si pripravme niekoľko lymfocytov.

ProductHelper

Všetky ceny produktov budeme v databáze ukladať bez DPH a tiež s nimi budeme bez DPH v modeloch pracovať, inak by bola práca zmätená a robili by sme chyby. DPH budeme pripočítavať až na výstupe a to práve s pomocou


 

...koniec náhľadu článku...

Komerčný článok (licencia no-reselling)

Komerčný článok (licencia no-reselling)

Tento článok vznikol na základe mnohoročných skúseností v odbore a opisuje vývoj profesionálneho komerčného produktu alebo jeho súčasti, ktorú možno priamo využiť za účelom zisku alebo k preniknutiu do komerčnej sféry IT odvetvia.

Tieto vrcholové znalosti sprístupňujeme samozrejme iba niektorým členom komunity, ktorí sa majú záujem vypracovať na profesionálov v odbore a preto sú k dispozícii len za body. Kód z článku môžete použiť pre jeden svoj komerčný projekt. Nie je ho však možné prepredávať (raz zakúpiť a následne predať ďalej v niekoľkých projektoch). Ak potrebujete širšie využitie kódu, radi sa s vami dohodneme na komerčnej licencii. Viac informácií nájdete v článku Licencia.

Ste pripravení stať sa profesionálmi v odbore? Stačí kliknúť.

Popis článku

Požadovaný článok má nasledujúci obsah:

Úprava cien produktov vo výpise podľa aktuálnej DPH a zákazníka v e-shope v C # .NET a ASP.NET Core MVC. Vytvorenie nových lymfocytov pre zobrazenie správnej ceny.

Obmedzená ponuka: Nauč sa všetko a ušetri

Kúpiť články a funkcie postupne a po jednom 1056 bodov
Kúpiť všetky aktuálne dostupné články v sekcii so všetkými funkciami za exkluzívnu cenu 898 bodov
Na svojom účte máš aktuálne 0 bodov
Kúpou tohoto výhodného balíčku získaš prístup ku všetkým 34 článkom s kontrolou a certifikáciou a ešte naviac ušetríš 395 Kč. Ponuka je obmedzená len pre prvé články z kurzu a obsahuje exkluzívnu zľavu 15%.
898 bodov získaš za pridanie svojho článku na sieť alebo za 2 633 Kč 2 238 Kč

Pozor, pokiaľ si kúpiš len tento článok, stratíš nárok na špeciálnu zľavu 15% na balíček všetkých článkov.

Pre prístup k článku potrebuješ 32 bodov
Na svojom účte máš aktuálne 0 bodov
32 bodov získaš za pridanie svojho článku na sieť alebo za 80 Kč

Pred kúpou tohto článku je potrebné kúpiť predchádzajúci diel

Kúpou článku k nemu získaš neobmedzený prístup a to nastálo. Posunieš svoje vedomosti zas kúsok dopredu a zároveň nám pomôžeš udržiavať celý projekt pri živote a pomáhať vám tak k lepšej budúcnosti.

Obsah článku spadá pod licenciu Premium no-reselling II, kúpou článku súhlasíš so zmluvnými podmienkami.

Body získaš, keď podporíš našu sieť. To môžeš urobiť buď zaslaním symbolickej sumy na podporu prevádzky alebo pridaním obsahu na sieť.

Dobiť body môžeš okamžite napr .:

Kartou SMS Prevodom
Kartou SMS Prevodom

 

Aktivity (1)